Головна Огляди Шліфування та полірування бампера

Шліфування та полірування бампера

02 серпня 2021
Поділитися:
Шліфування та полірування бампера

Бампер - одна з найскладніших деталей автомобіля при поліровці. Саме він найчастіше страждає від зустрічей з бордюрами і піддається пошкодженням. Оскільки бампери виготовляються з пластика, достатньо еластичного матеріалу, і покриваються лаком, що містить еластіфікатор. Еластіфікатор в свою чергу запобігає тріщинам від найменших вигинів і деформацій. І від цього складніше полірується. А досить велика кількість вигинів і вставок, на бампері, перетворюють роботу детейлера на ювелірну!

Більшість детейлерів бояться шліфування бампера або ж розповідають як воно небезпечно під час полірування. Адже шліфування знімає велику кількість лаку.

Ми ж з технологами від виробників матеріалів, зовсім іншої думки! До переднього і заднього бампера застосували різні підходи щодо відновлення первісного вигляду.

полировка бампера

Передній бампер.

Завдання:
1. Полегшити собі життя з грубими дефектами, шліфування - Rupes SKORPIO III (RH353A) c підкладкою під оправлення від HRV + наждачний круг 3M Trizact.
2. Наблизити стан бампера до нового за допомогою Полірувальна машинка подвійної дії Meguiar's MT310 Dual action polisher Полірувальна машинка подвійної дії Meguiar's MT310 Dual action polisher Полірувальна машинка подвійної дії Meguiar's MT310 Dual action polisher 17429 грн + оправка Оправка для полірувальної машинки Meguiar's DBP3 DA Backing Plate 3 '', 7.6 см Оправка для полірувальної машинки Meguiar's DBP3 DA Backing Plate 3 '', 7.6 см Оправка для полірувальної машинки Meguiar's DBP3 DA Backing Plate 3 '', 7.6 см 1000 грн , 75 мм. + Мікрофібровий ріжучій диск Meguiar's DMC3 DA Microfiber Cutting Disc 3 ", 8.6 см - 2 шт. Мікрофібровий ріжучій диск Meguiar's DMC3 DA Microfiber Cutting Disc 3 Мікрофібровий ріжучій диск Meguiar's DMC3 DA Microfiber Cutting Disc 3 ", 8.6 см - 2 шт. 950 грн

полировка бампера киев

Точково пробігши пневмо "жабою" Rupes по більш серйозних дефектів, взяли полірувальний інструмент від Meguiar's - малий хід ексцентрика 8мм - для цієї деталі кузова незрівнянний!

У поєднанні з правильно підібраними матеріалами - після дають такий бездоганний результат! дивіться результат на фото. Ми показали результат, який є, вже після першого кроку абразивної поліровки. Природно далі йде другий крок полірування - антіголограмне.

полировка бампера автомобиля

Задній бампер.

завдання:
1. Полірування без наждачного паперу, роторна полірувальна машинка Makita + оправлення для роторної машинки — Оправка для полірувальної машинки Meguiar's W68DA Mirror Glaze Backing Plates 6 '', 15 см Оправка для полірувальної машинки Meguiar's W68DA Mirror Glaze Backing Plates 6 '', 15 см Оправка для полірувальної машинки Meguiar's W68DA Mirror Glaze Backing Plates 6 '', 15 см 1281 грн — 911 грн. + полірувальний круг жорсткий - {product id=29 - 649 грн. + Полірувальна паста для твердих лаков — Полірувальна паста для твердих лаків Meguiar's M10132EU Foam-Cut Compound, 946 мл Полірувальна паста для твердих лаків Meguiar's M10132EU Foam-Cut Compound, 946 мл Полірувальна паста для твердих лаків Meguiar's M10132EU Foam-Cut Compound, 946 мл 1921 грн — 1 537 грн. і отримання максимального перебивання дефектів поверхні.
2. Полірування заднього спойлера полировальною міні-машинкою з подовженою ручкою - Rupes iBrid (HR81ML / DLX) - 22 488 грн. + Полірувальний круг польського виробника, який нам дали для тестів залишимо поки за кадром =). ⠀

полировка бампера харьков

Ми вже писали про те, який не приємний для полірувальника лак на пластикових деталях. Що є більш швидкі методи боротьби з грубими дефектами. Але так само є і більш грубий і менш безпечний як робота роторної полірувальної машинкою.

Хотілося показати хорошу, для такого завдання, зв'язку.

Полірування заднього спойлера не проблема, коли для цього є спеціалізований інструмент. І це відрізняє полірувальника від Детейлер, якому потрібно дістатися до важкодоступних місць, туди, де інші не можуть, або навіть не чіпають. Природно, що якою б ви не взяли інструмент, круг і пасту абразивного першого кроку, слід за цим другий крок - паста антіголорамна зі своїм колом.

На фото показаний результат, який є, вже після першого кроку абразивної поліровки.

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені