m.me/267881133660359

Інструмент і аксесуари для детейлінгу

64 Товарів знайдено
Фільтри
Сортування:
Сортування За замовчуванням
  • За замовчуванням За замовчуванням
  • За датою додавання За датою додавання
  • За зростанням ціни За зростанням ціни
  • За зменшенням ціни За зменшенням ціни
  • По рейтингу По рейтингу
Показано 15 з 64

Купити інструмент, аксесуари для детейлінг-студії та майстерної

У цьому розділі ви можете купити інструменти та аксесуари для детейлінгу та самостійного догляду за автомобілем. Ви можете купити мікрофіброві рушники, рушники для сушки автомобіля, рукавиці для миття автомобіля, сумки для зберігання та транспортування автокосметики та автохімії, щітки для чистки салону та екстер'єра (колесних дисків).

Також у цій категорії ви можете придбати полірувальні системи для використання з побутовою дриллю – поліровальні круги, пасти різного ступеня абразивності, за допомогою яких можна прибрати дефекти з кузова – подряпини, голограми, риску від мийки. Для використання цієї системи ви не обов’язково маєте мати навички в поліруванні, так як система спеціально розроблена для використання не професіоналами.

У цій категорії представлені також набори автокосметики – відмінний подарунок для автолюбителя: набір для відновлення фар, набір для мійки автомобіля, набір для нанесення на автомобільну воску, набір для очищення кузова та ін.


Інструмент для детейлінгу: замовити в Україні
 

У цьому розділі ви можете придбати аксесуари для дітей, наприклад, рукавиці для мого автомобіля, мікрофіброві полотенці для протирки кузова та нанесення воску та захисних складів, полотенці для кузова автомобіля, щітки для чистки автомобільних сиденій, щітки для чистки внутрішньої та зовнішньої поверхні дисків. Також у розділі ви можете купити товари для дітей та дітейлінг-центів – ведра для моєї машини, решетки для моєї поліровальних кругів. Також ви можете купити сумки для зберігання та транспортування автохімії та автокосметики. Ці сумки виконані з нейлону, і в них зручно зберігати косметику в багажнику, перевозити її з об’єкта на об’єкт. В залежності від ваших потреб ви можете підібрати сумку потрібного розміру. Фартук детейлера збереже ваш одяг в чистоті і не дасть гудзикам, заклепкам і ременю подряпати кузов автомобіля, поки ви виконуєте роботу.

 

Полірувальні круги і оправки: купити в Україні

 

У цьому розділі ви можете придбати все, щоб полірувати кузов автомобіля самостійно. Полірування автомобіля своїми руками може здаватись завданням, яке під силу тільки професійним полірувальним. Але в Meguiar’s передбачена полірувальна система, за допомогою якої навіть автолюбитель без досвіду полірування зможе видалити з кузова подряпини (дрібні та середньої глибини), голограми, риску від мийки. По-перше, ви можете придбати полірувальну машинку Meguiar’s MT 310. Концепція даної полірувальної машини полягає в тому, що навіть не професіонал, який вперше взяв у руки машинку, зможе працювати, на відміну від роторної машини, яка вимагає певних навиків і досвіду. Ризик пошкодити поверхню в цьому випадку практично відсутній. Рекомендуємо звернути увагу на мікрофіброву систему полірування Meguiar’s, куда входять поліровальна машинка MT310, полірувальна паста D300, фінішний віск 301. Полірувальна паста D300 гарантовано не створює голограму, тому поліровка кузова відбувається на 1 етапі. Це оптимальне з точки зору визначення результатів і затраченого часу рішення.

Другий варіант – це система полірування за допомогою дрилі або шуруповерта. Ця система дозволяє відполірувати кузов автомобіля, позбутися подряпин невеликої глибини самостійно у домашніх умовах. Для системи полірування за допомогою шуруповерта або дрилі ви можете підібрати різні полірувальні круги (жосткий, середньої жорсткості, фінішний) та різні полірувальні пасти, щоб створити оптимальну комбінацію. 

Facebook Viber Telegram [email protected] Передзвоніть мені