m.me/267881133660359

Автокосметика для шкіряного салона

9 Товарів знайдено
Фільтри
Сортування:
Сортування За замовчуванням
  • За замовчуванням За замовчуванням
  • За датою додавання За датою додавання
  • За зростанням ціни За зростанням ціни
  • За зменшенням ціни За зменшенням ціни
  • По рейтингу По рейтингу
Показано 9 з 9

Засоби для догляду за шкіряним салоном: очищувач для шкіри, кондиціонери

У цьому розділі ви можете купити засоби по догляду за шкіряним салоном - очищувач для шкіри, концідіонер для шкіри. Шкіряний салон при всій своїй красі - дуже делікатний і вимагає особливої ​​уваги і догляду. Деякі власники автомобілів вважають за краще довіряти хімчистку шкіряного салону професіоналам, а деякі - доглядати за шкірою в авто самостійно.

Основні фактори, які впливають на стан шкіри:

- ультрафіолет. Через його негативний вплив шкіра втрачає колір, висихає, на ній з'являються тріщини, а світла поверхня може набувати жовтуватий відтінок.

- мороз. Під впливом низьких температур шкіра твердне і втрачає еластичність. Коли температура підвищується, вона може почати тріскатися.

Будь-які несприятливі фактори, такі, як неякісна і невідповідна автохімія, абразиви, дрібне сміття, перепад температур, можуть негативно позначатися на стані шкіри в цілому.

Раз на тиждень рекомендуємо протирати шкіряний салон сухим мікрофібровим рушником. Так ви зможете своєчасно позбутися від легких забруднень до того, як вони перетворяться в проблему. Також рекомендуємо якомога швидше видаляти плями, до того, як вони встигнуть в'їстися глибоко в пори шкіри.

Раз на місяць шкіряний салон вимагає більш ретельної чистки. Першим етапом буде сухе прибирання за допомогою торнадора і пилососа. Торнадор видуває пил зі швів та інших складних місць, а пилосос засмоктує його. Сухе прибирання - вкрай корисний етап, він дозволяє видалити пил та інші забруднення відразу, до того, як ви приступите до вологого прибирання. Несвоєчасно прибрані дрібні частинки сміття можуть діяти як абразив і дряпати шкіру. Якщо під рукою немає пилососа і торнадора, то можна використовувати щітку з м'яким ворсом. Пам'ятайте, що рухи повинні бути дуже обережними і м'якими.

В основному шкіряний салон брудниться через осідання в ньому всіляких жирів - шкірне сало людини, косметика, машинне масло і т.д. Для очищення шкіряного салону від жирів ні в якому разі не можна використовувати знежирювачі. Також не годяться спирто і ацетоновмісні засоби. Ми також не рекомендуємо використовувати для очищення шкіри мильний розчин. Так, можливо, забруднення вдасться видалити, але шкіра залишиться дуже сухою.

Для очищення шкіри ми рекомендуємо використовувати спеціальні очисники. Наприклад, Meguiar's G18516 Gold Class Leather and Vynil Cleaner. Це засіб видаляє з шкіри масляні плями і плями водній основі, покращує їх зовнішній вигляд. Після застосування очисника обов'язково потрібно нанести кондиціонер, щоб пом'якшити кошу і захистити її від висихання. У серії Gold Class, крім очищувача, є також кондиціонер для шкіри Meguiar's G18616 Leather Conditioner. Цей кондиціонер зволожує і пом'якшує шкіру, робить її м'якою на дотик, залишаючи після себе нейтральний блиск.

Також є величезний вибір комплексних засобів по догляду за шкіряним салоном - очищувач і кондиціонер в одному флаконі. Вони доступні в формі спреїв, лосьйонів і навіть серветок для протирання салону. Засоби по догляду за шкіряним салоном видаляють забруднення і наліт, пом'якшують шкіру, захищають її від впливу ультрафіолету і вигорання. Також різні продукти дають різний рівень блиску, ви можете підібрати бажаний рівень самостійно або зв'яжіться з нами, і ми підкажемо, на який очищувач і кондиціонер для шкіри варто звернути увагу.

Один з бестселерів серед засобів по догляду за шкірою - бальзам 3 в 1 для шкіри Meguiar's G18905 Ultimate Leather Balm. Це засіб представлено у формі бальзаму-пасти. У комплект входить поролоновий аплікатор, за допомогою якого наноситься засіб. Бальзам забезпечує очистку і захист шкіряного салону за 1 крок.

Всі продукти Meguiar's безпечні для шкіри, і з їх допомогою ви досягнете оптимальних результатів. Якщо вам потрібна професійна допомога, зверніться в детейлінг-центр. У розділі Контакти Ви знайдете перелік центрів, які використовують нашу продукцію.

Facebook Viber Telegram [email protected] Передзвоніть мені