m.me/267881133660359

Освіжувачі повітря для автомобіля

Фільтр товарів
Ціна
грн
Матеріал
Об'єм
8 Товарів знайдено
8 Товарів знайдено
Фільтри
Сортування:
Сортування За замовчуванням
  • За замовчуванням За замовчуванням
  • За датою додавання За датою додавання
  • За зростанням ціни За зростанням ціни
  • За зменшенням ціни За зменшенням ціни
  • По рейтингу По рейтингу
Показано 8 з 8

Купити освіжувач повітря для автомобіля

У цьому розділі ви можете купити нейтралізатори запахів для салону автомобіля. Мова йде не про освіжувачі повітря, які лише маскують неприємні запахи, а про очисники повітря, за допомогою яких ви позбудетеся від причини неприємного запаху в салоні автомобіля і надовго збережете в ньому свіжість.

Великою популярністю користуються очищувачі повітря в формі аерозольних бомб. Ці кошти працюють через систему вентиляції і забезпечують тривалий ефект до декількох місяців. На відміну від стандартних засобів, які можуть осідати на оббивці або килимках, аерозольні бомбочки просочують весь салон автомобіля, проникаючи навіть у важкодоступні місця. Запахи, з якими можуть впоратися нейтралізатори неприємних запахів - сигаретний дим, запахи тварин, моторного масла, їжі і т.д.
Залежно від особистих переваг ви можете підібрати аромат аерозолю - цитрусовий, чорний хром, запах нового автомобіля і т.д.

Для того, щоб скористатися засобом, необхідно видалити з автомобіля автомобіля людей, тварин і рослини. Для досягнення найкращих результатів також рекомендується видалити з салону будь-яке джерело запахів. Килими та оббивку можна попередньо пропилососити. Автомобіль необхідно припаркувати в тіні і в добре вентильованому приміщенні або на вулиці. Використовуйте тільки один флакончик для одного автомобіля за один раз.

1. Заведіть автомобіль і включіть вентиляцію на високі обороти.
2. Відведіть тригер балончика освіжувача в сторону від себе і активуйте пусковий механізм
3. Помістіть флакон в центр салону (зазвичай ставлять на підлогу між задніми і передніми сидіннями)
4. Закрийте всі двері на 15 хвилин
5. Після закінчення 15 хвилин відкрийте двері, заглушіть автомобіль і залиште провітрюватися на 10-15 хвилин.


Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні достатню кількість часу, щоб виконати процедуру вище, рекомендуємо звернути увагу на очищувачі повітря в формі спрею. Наприклад, очищувач повітря Meguiar's G2316 Odor Eliminator for Cars, Trucks and Home - універсальний засіб, яке може бути використано для швидкого видалення запахів в салоні автомобіля. Наноситься як для усунення запахів в салоні авто, так і в квартирі, будинку. Для ліквідації неприємних запахів досить нанести засіб 2-3 рази. Також можна купити освіжувач повітря для салону авто в галоні (3.78 л). Такий варіант доцільний для детейлінг-центрів. Запах не з'являється знову при нагріванні салону, тому що засіб руйнує його причину на рівні хімічної формули.

Іноді для усунення запахів своїми силами не обійтися, потрібна озонація салону. Озонування - це професійна процедура, яка здійснюється в детейлінг-центрах. Вона дезінфікує повітря і видаляє шкідливі хімічні речовини. 

Facebook Viber Telegram [email protected] Передзвоніть мені