m.me/267881133660359

Круги для полірування кузова

23 Товарів знайдено
Фільтри
Сортування:
Сортування За замовчуванням
  • За замовчуванням За замовчуванням
  • За датою додавання За датою додавання
  • За зростанням ціни За зростанням ціни
  • За зменшенням ціни За зменшенням ціни
  • По рейтингу По рейтингу
Показано 15 з 23

Круги для полірування кузова автомобіля - купити в Києві і Україні


Полірувальні круги (полірувальники, полірувальні кола) – необхідний елемент системи полірування кузова автомобіля, поряд з полірувальною машинкою та пастами. Купити полірувальні кола можна у наших магазинах автохімії та автокосметики у Києві, Харкові, Полтаві, Одесі, Дніпрі, Львові або замовити товар онлайн в інтернет-магазині. Актуальність товару вказана на сторінці кожного товару, також ви можете перевірити наявність тієї чи іншої товарної позиції у потрібному магазині. При надходженні замовлення до 15:30 ми відправимо його в той же день. Ціна полірувальних кругів вигідніша, якщо підібрати комплект (деякі товарні позиції йдуть у комплектах по кілька штук – від 2 до 3-5).

Якщо ви бажаєте купити полірувальні круги, ви можете їх відфільтрувати за різними параметрами:

1. Матеріал:
- поролонові полірувальні круги
- мікрофіброві полірувальні круги
- вовняні полірувальні круги
- полірувальні круги із суміші вовни та мікрофібри

2. Абразивність:
- ріжучі та екстрарізальні полірувальні круги
- полірувальні круги середньоабразивні
- фінішні полірувальні круги

3. Діаметр:
- 3 дюйми
- 5 дюймів
- 6 дюймів
- 7 дюймів

4. Призначення:
- роторна (ротаційна) полірувальна машинка
- ексцентрикова машинка, машинка подвійної дії.

Якщо ви не знаєте, який полірувальний круг обрати, рекомендуємо вам звернутися до наших менеджерів за консультацією. Найбільш універсальними кругами вважаються поролонові полірувальні круги середнього ступеня жорсткості діаметром 5 дюймів. Пам'ятайте, що менше діаметр кола, тим більшою агресивністю на кузові він відрізняється. І, навпаки, чим більший діаметр кола, тим менш агресивно він поводиться. 
Також важливо підібрати правильно зв'язку з полірувальною пастою. 

Ми є єдиним та ексклюзивним офіційним дистриб'ютором продукції Meguiar’s в Україну з 2018 року. Основні напрямки продукції, які ви можете знайти на сайті, це:

- професійна автохімія – призначена для професійного застосування в дітей лінг-студіях, майстернях, малярських майстернях

- любительська автокосметика – призначена для використання автолюбителями, які віддають перевагу коштам для самостійного догляду за автомобілем. 

- косметика для човнів, яхт – напрямок, який активно розвивається та набирає популярності. Це засоби для догляду за човнами, яхтами, покриттями з гелькоуту. очищувачі, поліролі, воски та ін.

Facebook Viber Telegram [email protected] Передзвоніть мені