m.me/267881133660359

Полировальные круги, наборы для полировки

Фільтр товарів
Ціна
грн
Діаметр
Об'єм
Призначення
Матеріал
6 Товарів знайдено
6 Товарів знайдено
Фільтри
Сортування:
Сортування За замовчуванням
  • За замовчуванням За замовчуванням
  • За датою додавання За датою додавання
  • За зростанням ціни За зростанням ціни
  • За зменшенням ціни За зменшенням ціни
  • По рейтингу По рейтингу
Показано 6 з 6

Купити полірувальні круги в Україні


У цьому розділі ви можете купити полірувальні круги та оправки для полірувальних машинок. Також ви можете купити набори полірування в домашніх умовах. Круги для полірування кузова доступні у головному шоурумі Meguair's Україна у м. Київ, а також у магазинах Meguiar's у різних містах України – м. Дніпро, Харків, Львів, Полтава, Одеса, Кривий Ріг.

Полірувальні кола - поролоннові, різного ступеня жорсткості під різні завдання. Є полірувальні кола жорсткі – використовуються для видалення серйозних дефектів – глибоких подряпин. Полірувальні круги поролонові середньої жорсткості призначені для видалення середніх дефектів. Фінішні полірувальні кола, що використовуються на фінальному етапі полірування, нанесення восків та інших захисних складів.

Набори представлені у двох видах:

Полірувальна паста + полірувальний круг 3 видів:
- абразивне полірувальний круг + агресивна паста – для видалення серйозних дефектів
- полірувальна паста та полірувальний круг середнього ступеня абразивності та агресивності. Найбільш універсальний та безпечний варіант для лакофарбового покриття.

- фінішна паста та фінішне полірувальний круг – для видалення дрібних дефектів та нанесення захисних складів на кузов автомобіля.

2) 2 полірувальні круги в комплекті – два абразивні кола, два полірувальні кола середньої жорсткості, 2 фінішні круга.

Ці набори використовуються з дрилем або шуруповертом. Для цього необхідно купити спеціальну насадку, яка перетворює звичайний дриль або шуруповерт на професійну полірувальну машинку. Також ця система підходить для того, щоб наносити на кузов воски, силанти, керамічні віск та інші склади. За часом це займає значно менше, ніж ручне полірування або ручне нанесення автокосметики. Наприклад, за допомогою даної системи ви можете обрати кузов автомобіля і нанести захисний віск всього за 30 хвилин.

Якщо вам потрібне ручне полірування, то рекомендуємо звернути увагу на аплікатори для нанесення восків.

Якщо потрібне професійне полірування кузова, то зверніть увагу на полірувальну машинку подвійної дії Meguair's MT310 DA Polisher. Ця машинка не потребує попередніх навичок роботи. Навчитися працювати нею може навіть людина без досвіду робота, яка ніколи не тримала в руках полірувальну машинку. На відміну від роторної машини, ризик пошкодити лакочервоне покриття, пропалити його практично мінімальний. З цією машинкою ви можете розраховувати на видалення дрібних та середніх дефектів. За видаленням серйозніших слід звернутися до професіоналів, але в деяких випадках допоможе лише перефарбування кузова автомобіля.

Ми регулярно проводимо навчальні семінари з дітей лінгу для професіоналів та автолюбителів. Слідкуйте за графіком проведення у наших соцмережах – Instagram, Facebook.

Facebook Viber Telegram [email protected] Передзвоніть мені