m.me/267881133660359

Корекційна система полірування

13 Товарів знайдено
Фільтри
Сортування:
Сортування За замовчуванням
 • За замовчуванням За замовчуванням
 • За датою додавання За датою додавання
 • За зростанням ціни За зростанням ціни
 • За зменшенням ціни За зменшенням ціни
 • По рейтингу По рейтингу
Показано 13 з 13


Абразивне (корекційне) полірування кузова автомобіля - купити матеріали в Києві та в Україні


У цьому розділі ви можете купити матеріали для корекційного полірування кузова автомобіля – полірувальну машинку, полірувальні кола, полірувальні пасти, оправки та тримачі коло. У системі Мегуайерс ця система носить назву Meguiar’s DA Correction System. Вона застосовується для видалення з кузова подряпин, голограм, потертостей, водяних плям та інших дефектів, тобто ціль варто привести лакофарбове покриття автомобіля у вигляд, що максимально нагадує заводське покриття. Абразивне полірування дозволяє прибрати подряпини, мікроподряпини (свірли), голограми та потертості. З більш глибокими дефектами вона може не впоратись. 

Ми рекомендуємо купити матеріали для відновлювального полірування Meguiar’s DA Correction System, якщо перед вами стоїть завдання видалити більшість дефектів кузова за адекватний час. Як правило, корекційне полірування видаляє до 95% дефектів. 

В цю систему входять:

 • Полірувальна машинка подвійної дії Meguiar’s MT310 – це машинка подвійної дії. Вона характеризується ергономічністю, легкістю застосування. Для того щоб полірувати кузов цією машинкою, у вас не обов'язково повинні бути попередні навички полірування. Полірувальна машинка Магваєрс має широкий діапазон швидкості з регульованим набором швидкості, цифрове управління крутним моментом і мультипозіційну ручку, що робить машинку дуже зручною в роботі.

Полірувальна машика Meguiar’s MT310 поєднує в собі такі переваги:

1. Підходить навіть для користувачів з базовим рівнем у поліруванні.

2. Ергономічність дизайну та багатофункціональність.

3. Зручне регулювання набору швидкості (діапазон 3000 – 7500 ОРМ).

4. Цифрове управління крутним моментом дозволяє підтримувати швидкість на заданому рівні.

5. Плавний старт для контролю під час увімкнення машинки.

 • Корекційна полірувальна паста для кузова автомобіля Meguiar's D300 
 • Швидкий результат за відсутності голограм
 • Надає поверхні насичений блиск
 • Не розбризкується і не порошить
 • Концентрований склад, економна витрата

Полірувальна паста Meguiar's D300 використовується спільно з полірувальною машинкою подвійної дії MT300 та мікрофібровими полірувальними колами DMX, DMC.

Перед застосуванням слід струсити продукт. Нанесіть пасту безпосередньо на мікрофіброві диски Meguiar’s. Встановіть полірувальну машинку подвійної дії Meguiar's DA Machine на режим 4800 об. за хвилину. Обробляйте кузов невеликими секціями 30х30 см. Здійсніть 2-3 проходи з помірним тиском, після чого 2-3 проходи з меншим тиском. Залишки пасти видаліть серветкою Meguiar’s. 

Після того, як ви відполірували кузов автомобіля полірувальною пастою Meguiar’s D300, кузов необхідно захистити. 

 • Фінішний віск Meguiar’s D301 Detailer DA Microfiber Finishing Wax забезпечує швидку обробку кузова за один прохід. У воску міститься багата суміш полімерів, силіконів та натурального воску карнаубу. Цей захисний віск для кузова надає йому дзеркальний блиск і глибину кольору. 

Полірувальні пасти та захисні воски з мікрофібрової системи Магварс доступні у двох форматах – 473 мл та галон 3.78 л. Перший формат зручний, якщо ви ніколи раніше не працювали з продуктом і бажаєте спробувати його. Ціна полірувальної пасти та захисного воску у форматі галону вигідніша. 

 • Мікрофіброві полірувальні круги.  У мікрофіброву систему також входять мікрофіброві полірувальні круги. Вони діляться залежно від свого діаметра – 3 дюйми, 5 дюймів та 6 дюймів. Нагадуємо, що найагресивніші для кузова кола з меншим діаметром. Зважайте на це при виборі полірувального кола. 

Також мікрофіброві круги діляться за своєю абразивністю:

- серія DMX – це круги з найбільшою ріжучою здатністю серед мікрофібрових, так звані екстрарізальні поліровальники. Екстраріжучий полірувальний диск, створений на основі новітньої мікрофібрової технології. Ідеальний для швидкого видалення значних та помірних дефектів лакофарбового покриття, гарантовано не залишає голограм. Призначений для роботи з коригуючою мікрофібровою пастою Meguiar's D300 DA Microfiber Correction Compound.

- серія DMC – це полірувальні круги середньої абразивності, найбільш універсальні. Мікрофіброва технологія відмінно прибираєає з кузова дефекти середнього ступеня складності, гарантовано не залишає розлучень та голограм. У структурі полірувального круга додано проміжний поролоновий шар для оптимізації ріжучої здатності.

Коло ідеально підходить для використання спільно з оправкою DBP5 та мікрофібровим коригуючим складом  Meguiar's D300 DA Microfiber Correction Compound.

-серія DMF – це фінішні полірувальні круги, які використовуються на заключному етапі полірування кузова автомобіля. Мікрофібровий фінішний диск видаляє з поверхні автомобіля дрібні дефекти, надає йому чудовий глянець. У структурі мікрофібрового кола додано проміжний поролоновий шар, який забезпечує більш плавне полірування.

Купити мікрофіброві полірувальні круги, пасту, машинку – все те, що входить до мікрофібрової системи Магуваерс – ви можете у нашому офіційному інтернет-магазині. Наявність товару вказано на картці товару, рекомендуємо уточнювати перед покупкою. Також у вкладці  Наявність у магазинах ви можете перевірити, чи є потрібна вам товарна позиції в одному з магазинів автохімії у м. Київ, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Полтава, Одеса, Львів. 

Також нагадуємо, що у нас ви можете пройти навчання полірування кузова автомобіля та дітей лінгу (хімчистка, догляд за шинами та колесами, миття двигуна, робота зі шкіряним салоном та ін.). Навчання на майстри з дітейлінгу проводиться лише у Києві. Ознайомитись з навчальною програмою та вартістю ви можете на цій сторінці.

Facebook Viber Telegram [email protected] Передзвоніть мені