m.me/267881133660359

Матеріали для полірування кузова авто

54 Товарів знайдено
Фільтри
Сортування:
Сортування За замовчуванням
 • За замовчуванням За замовчуванням
 • За датою додавання За датою додавання
 • За зростанням ціни За зростанням ціни
 • За зменшенням ціни За зменшенням ціни
 • По рейтингу По рейтингу
Показано 15 з 54

Купити полірувальні пасти, круги для полірування кузова автомобіля в Києві та Україні

У цьому розділі ви можете купити товари для полірування автомобіля – комплексні системи полірування, які включають полірувальну машинку, полірувальні кола, полірувальні пасти, допоміжні матеріали – абразиви, шліфувальні блоки, оправки та тримачі кіл та багато іншого. Матеріали для полірування можна придбати у м. Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса, Полтава. Це ті міста, де є магазини автохімії Meguiar’s Україна. Наявність потрібної товарної позиції ви можете перевірити на картці товару та побачити інформацію, чи доступний такий товар у потрібному вам магазині. Якщо його не виявилося, ви можете купити полірувальні системи онлайн з відправкою в день замовлення, якщо він надійшов до 15.30. Наявність товару на сайті актуальна. 

Ми є єдиним експлюзивним та офіційним дистриб'ютором автокосметики та автохімії бренду Meguiar’s (Мегваерс) на території України. Весь товар, який ви купите в офіційному інтернет-магазині Meguiar s Україна, знаходиться під гарантією. У разі виникнення будь-якої проблеми ви можете звернутися до нас за рішенням. Ви також можете отримати консультацію з підбору продуктів в будь-якому магазині автокосметики Meguiar's в Україні. Також ми проводимо низку безкоштовних семінарів з догляду за автомобілем та індивідуальне навчання для професіоналів, які хочуть зробити дітей, догляд за автомобілем, полірування своєю професією. Рекомендуємо ознайомитися з програмою навчання детейлінгу на цій сторінці. Програма навчання розрахована на 8 модулів. Якщо у вас вже є досвід у даній сфері, ви можете вибрати необхідні навчальні модулі за темами:

- Модуль 1 – Детейлінг-мийка авто

- Модуль 2 – Миття двигуна, підвіски, арок автомобіля

- Модуль 3 – Хімчистка та догляд за салоном автомобіля

- Модуль 4 – Підготовка кузова до полірування, корекційне полірування автомобіля

- Модуль 5 – Шліфування кузова, абразивне полірування

- Модуль 6 – Шліфування фар, абразивне полірування фар, обклеювання фар захисною плівкою

- Модуль 7 – Нанесення керамічного покриття на кузов

- Модуль 8 – Нанесення захисних восків, силантів та полімерів на кузов. 

Всі модулі займають 1 день, крім модуля 3. Якщо ви зацікавлені навчитися дітей лінгу, зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами. 

Купити полірувальну машинку Meguiar’s MT310

Це полірувальна машинка подвійної дії Meguiar's MT310 Dual Action Polisher. Вона характеризується ергономічністю, легкістю застосування. Для того щоб полірувати кузов цією машинкою, у вас не обов'язково повинні бути попередні навички полірування. Полірувальна машинка Магварс має широкий діапазон швидкості з регульованим набором швидкості, цифрове управління крутним моментом та мультипозіційну ручку, що робить машинку дуже зручною в роботі. 

Полірувальна машика Meguiar’s MT310 поєднує в собі такі переваги:

1. підходить навіть для користувачів з базовим рівнем у поліруванні.

2. Ергономічність дизайну та багатофункціональність.

3. Зручне регулювання набору швидкості (діапазон 3000 – 7500 ОРМ).

4. Цифрове управління крутним моментом дозволяє підтримувати швидкість на заданому рівні.

5. Плавний старт для контролю під час увімкнення машинки.

Мікрофіброва система полірування Meguiar’s

Якщо вам потрібно досягти оптимального результату за адекватний час, то варто звернути увагу на мікрофіброву полірувальну систему Магваєрс. Ця система покликана допомогти видалити з кузова подряпини, водяні плями, голограми та інші дефекти в найкоротший термін. Система полірування гарантовано не залишає по собі голограм, тим самим виключаючи один крок полірування. Після полірування цією системою можна переходити безпосередньо до захисту кузова автомобіля та нанесення захисних складів, восків (карнауба, синтетика, кераміка), силантів, поклейки поліуретанової плівки і т.д. 

У мікрофіброву систему полірування входять такі продукти, як:

- полірувальна мікрофіброва паста Meguiar’s D300. Її відмінні властивості:

 • Швидкий результат за відсутності голограм
 • Надає поверхні насичений блиск
 • Не розбризкується і не порошить
 • Концентрований склад, економна витрата

  Мікрофіброві полірувальні кола (різного діаметру – 3, 5, 6 дюймів)

Мікрофібра дозволяє видалити з кузова середні дефекти, не залишає розлучень і голограм. У структуру полірувального кола міститься буферний поролоновий шар, що оптимізує ріжучу здатність. Призначені для роботи з коригуючою мікрофібровою пастою Meguiar's D300 DA Microfiber Correction Compound.

Мікрофіброві полірувальні кола Meguiar’s відрізняються не тільки діаметром, а й ступенем різання – від екстрарізального до фінішного. 

фінішний захисний віск Meguiar’s D301 Фінішний віск Meguiar's D301 наноситься на кузов після його обробки коректуючою пастою DA Microfiber Compound. Забезпечує поверхні захист і надає їй глибокий блиск. 

Таким чином, полірувальна машинка Meguiar’s MT310, полірувальна паста D300, полірувальні круги серії DMX, DMC, DMF, фінішний віск D301 – це той базовий набір, наявність в арсеналі якого здатна вирішити більшість завдань із полірування кузова автомобіля. 

Купити круги для полірування кузова автомобіля в Києві та Україні 

Полірувальні круги Meguiar’s бувають:
- вовняні круги, мікрофіброві круги, поролонові круги з поєднанням вовни та мікрофібри, поролонові круги
- полірувальні круги для ротаційної машинки, полірувальні круги для ексцентрикової машинки (машинки подвійної дії)
- ріжучі, середньої абразивності, фіншині. 

Полірувальні круги Мегварс оснащені системою Velcro для швидкої заміни, а також системою hook & loop для швидкої фіксації.

Найагресивніші полірувальники – вовняні та поєднання вовни та мікрофібри, які використовуються для роботи з роторною машинкою для видалення грубих дефектів кузова та слідів шліфування. 4-шарові скручені волокна забезпечують високий рівень різання. 

Поролонові полірувальні круги також можуть бути для використання з ротаційною машинкою та з використанням ексцентрикової машинки. Поролонові полірувальники йдуть у діаметрі 5 дюймів та 6 дюймів. Ви знайдете полірувальне коло ріжуче, полірувальне коло середньої жорсткості та полірувальний круг фінішний. 

Також варто звернути увагу на мікрофіброві полірувальні круги серії DMX, DMC, DMF. Особливість цих кругів у тому, що в поєднанні з мікрофібровою полірувальною пастою Meguiar's D300 вони гарантовано не залишають голограм. Мікрофіброві полірувальні круги відрізняються середньою агресивністю, вони йдуть у діаметрі 3, 5 та 6 дюймів. Чим менший діаметр полірувального круга, тим агресивніше він поводиться на ЛКП. Деякі товарні позиції доступні у комплектах по кілька штук.

Купити пасти для полірування кузова автомобіля в Києві та Україні

Подібно більшості брендів, в асортименті Meguiar's полірувальні пасти відрізняються за ступенем абразивності, своєю сферою застосування (деякі краще використовувати на м'яких лаках, деякі на твердих лаках), безпекою для малярських майстерень. Найбільш популярні полірувальні пасти доступні в декількох форматах – від невеликого обсягу до найбільш вигідного з економічного погляду формату галону (3.78 л). У деяких наших магазинах ви можете замовити полірувальну пасту на розлив. Це варіант для тих, хто бажає спробувати новий продукт.   

Рекомендуємо звернути увагу на топ продажів – універсальну полірувальну пасту M10001 Meguiar’s Pro Speed ​​Compound. Видаляє ризику до Р1200, глибокі подряпини, сліди кислотних дощів, розлучення та голограми.

Щоб відполірувати твердий лак, розгляньте варіант M10101 Foam-Cut Compound. Ця паста оптимізована для роботи з поролоновими полірувальними колами. Швидко та надійно видаляє подряпини на європейських твердих лаках. 

Одна з новинок останніх років серед полірувальних паст Мегваерс – M11001. Полірувальна паста нового покоління на основі супермікроабразивної технології, не припадає пилом, працює швидко. Полірувальна паста швидко видаляє шліфувальні сліди від абразивів P1200, дозволяючи досягти відмінного фінішу.  M110 має довгий цикл полірування та низький рівень утворення пилу. Залишки пасти легко видаляються, що заощаджує час на очищення кузова.

Окрім традиційних полірувальних паст, ви також можете купити поліроль, що очищає. Наприклад, Meguiar’s M83. Це універсальна абразивна паста. Прекрасна комбінація абразиву та полірувальних компонентів. Видаляє з поверхні слабкі забруднення та маленькі пошкодження фарби та надає поверхні глибокого блиску. Відмінно підходить для обробки свіжого покриття, де пасти з сильнішими ріжучими властивостями (М-85 або М-84) є надто агресивними. Добре підходить для удал

Facebook Viber Telegram [email protected] Передзвоніть мені