m.me/267881133660359

Професійна автокосметика для детейлінг-центрів

161 Товарів знайдено
Фільтри
Сортування:
Сортування За замовчуванням
 • За замовчуванням За замовчуванням
 • За датою додавання За датою додавання
 • За зростанням ціни За зростанням ціни
 • За зменшенням ціни За зменшенням ціни
 • По рейтингу По рейтингу
Показано 15 з 161

Купити професійну автокосметику та автохімію в Києві та Україні

У цьому розділі ви можете купити професійну автокосметику та автомийки, дітей лінг-центрів, малярських майстерень. Професійна автохімія включає такі розділи, як:

 • Товари для полірування автомобіля: сюди входять полірувальні пасти, полірувальні круги, оправки для роторної машинки, машинки подвійної дії, полірувальна машинка. 
 • Товари для догляду за автомоїблем: автомобільні шампуні, автошампуні з воском, очищувачі, засоби для хімчистки автомобіля, засоби для догляду за шкіряним салоном – очищувачі та кондиціонери для шкіри, знежирювачі, засоби для миття шин, коліс, дисків, захисні склади – воски (синтетичний віск, натуральний віск карнауба, керамічний віск), керамічне покриття, інструмент та аксесуари для дітей лінгу – аплікатори, розпилювачі, ємності, мікрофіброві рушники, мийні рукавиці, рушники для сушіння автомобіля, цебра та ін. 

Товари для полірування та догляду за автомобілем представлені в нашому головному шоурумі в м. Київ, а також в інших магазинах Магваерс в Україні – м. Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Полтава, Кривий Ріг. Ви також можете замовити автохімію та автокосметику онлайн у нашому інтернет-магазині. Якщо вам потрібна консультація щодо підбору продуктів, рекомендуємо зв'язатися з нами по телефону або відвідати один з наших магазинів.

Навчання детейлінгу, хімчистці авто, поліруванню

Ми також проводимо навчання детейлінгу, полірування та догляду за автомобілем у м. Київ. З програмою навчання можна ознайомитись на цій сторінці.

Програма включає 8 модулів:
- Модуль 1 – Детейлінг-мийка авто

- Модуль 2 – Миття двигуна, підвіски, арок автомобіля

- Модуль 3 – Хімчистка та догляд за салоном автомобіля

- Модуль 4 – Підготовка кузова до полірування, корекційне полірування автомобіля

- Модуль 5 – Шліфування кузова, абразивне полірування

- Модуль 6 – Шліфування фар, абразивне полірування фар, обклеювання фар захисною плівкою

- Модуль 7 – Нанесення керамічного покриття на кузов

- Модуль 8 – Нанесення захисних восків, силантів та полімерів на кузов. 

Всі, крім 3 модуля, займають один день. Залежно від ваших потреб та попереднього досвіду роботи ви можете вибрати будь-який із модулів або скомбінувати різні модулі, склавши власну програму. На сторінці Навчання ви можете прочитати повніший опис навчальних модулів, дізнатися ціну навчання по дітей лінгу. Ми віддаємо перевагу індивідуальному формату навчання, тому воно проводиться групами до 3 осіб максимум. Як правило, це співробітники однієї студії. Після навчання ми підтримуємо – учні, які пройшли навчання, включаються до групи Viber, де можуть отримати консультацію технолога і зв'язуватися з нами з питань, що вас цікавлять. 

Купити полірувальні системи для кузова


В інтернет-магазині Meguiar і магазинах Meguiar у м. Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Полтава, Кривий Ріг ви можете купити товари для полірування автомобіля. Асортимент полірувальних паст, полірувальних кіл, абразивів, оправок та утримувачів кіл, матеріалів для шліфування дуже великий. Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати оптимальні матеріали для роботи.

Купити полірувальну машинку в Україні

В асортименті Meguiar’s є лише одна полірувальна машинка. Це машинка для полірування подвійної дії Meguiar’s MT310 Dual Action Polisher. Її відмінні риси:

 • Ергономічний дизайн та функціональність
 • Регуляція набору швидкості
 • Широкий діапазон швидкості: 3000 - 7500 ОРМ
 • Цифрове управління крутним моментом
 • Мультипозиційна ручка

Полірувальна машинка подвійної дії Meguiar's MT310 DA Polisher дозволяє пропрацювати навіть важкодоступні деталі автомобіля, такі, як оптика, дверні ручки, стоп-сигнали, молдинги та ін. D-подібна ручка машинка дуже зручна в роботі. Динамічна противага забезпечує точний баланс.

Полірувальна машинка поєднує в собі такі переваги:

1. Не потребує попередніх навичок роботи, підходить навіть для користувачів з базовим рівнем полірування.

2. Ергономічність дизайну та багатофункціональність.

3. Зручне регулювання набору швидкості (діапазон 3000 – 7500 ОРМ).

4. Цифрове управління крутним моментом дозволяє підтримувати швидкість на заданому рівні.

5. Плавний старт для контролю під час увімкнення машинки.

Полірувальні пасти для кузова автомобіля

Як і другїхніх виробників, в лінійці Meguiar & squo;полірувальні пасти відрізняються за ступенем абразивності, універсальності (деякі краще використовувати на м'яких лаках, деякі на твердих лаках), безпекою для малярських майстерень. Найбільш популярні полірувальні пасти доступні в декількох форматах – від невеликого обсягу до найбільш вигідного з економічного погляду формату галону (3.78 л). У деяких наших магазинах ви можете замовити полірувальну пасту на розлив. Цей варіант хороший, якщо ви хочете спробувати продукт і боїтеся купувати більший об'єм.

Рекомендуємо звернути увагу на топ продажів – універсальну полірувальну пасту M10001 Meguiar’s Pro Speed ​​Compound. Видаляє ризику до Р1200, глибокі подряпини, сліди кислотних дощів, розлучення та голограми.

Якщо вам належить полірувати твердий лак, то розгляньте варіант M10101 Foam-Cut Compound. Ця паста оптимізована для роботи з поролоновими полірувальними колами. Швидко та надійно видаляє подряпини на європейських твердих лаках. 

Одна з новинок останніх років серед полірувальних паст Мегваерс – M11001. Полірувальна паста нового покоління на основі супермікроабразивної технології, не припадає пилом, працює швидко. 
Полірувальна паста швидко видаляє шліфувальні сліди від абразивів P1200, дозволяючи досягти відмінного фінішу.  M110 має довгий цикл полірування та низький рівень утворення пилу. Залишки пасти легко видаляються, що заощаджує час на очищення кузова.

Для другого кроку полірування вам знадобляться полірувальні пасти M205 або M210. 

Полірувальна паста Meguiar's M205 призначена для видалення з поверхні дрібних дефектів, працює на всіх видах лакофарбових покриттів як фінішна поліроль. Надає кузову насиченого блиску.

Полірувальна паста Meguiar’s – одна з новинок останніх років від  компанії Meguiar's. Ультрафінішна полірувальна паста M210 забезпечує швидкий і бездоганний результат. Ідеально підходить для полірування м'яких лакофарбових покриттів, для темних лаків. Залишає після себе чистий фініш, гарантована відсутність голограм. Не порошить, легко видаляється.

Найкращий результат досягається при використанні спільно з полірувальною пастою M110 Ultra Pro Speed ​​Compound на першому кроці.

Якщо ви ставите питання, яку пасту для полірування авто вибрати, зверніться до нас за консультацією в месенджерерах, по телефону та в магазині.

Купити полірувальні кола для кузова автомобіля в Києві та Україні 

Полірувальні кола Meguiar’s діляться залежно від матеріалу (вовняні кола, мікрофіброві кола, поролонові кола) та від полірувальної машинки, на якій вони будуть використовуватися, і жорсткістю (ріжучі, середньої жорсткості та фінішні). ; >

Найбільше абразивні полірувальні кола – вовняні та поєднання вовни та мікрофібри, які використовуються для роботи з роторною машинкою для видалення грубих дефектів кузова та слідів шліфування. 4-шарові скручені волокна забезпечують високий рівень різання.

Обладнаний системою Velcro для швидкої заміни, а також системою hook & loop для швидкої фіксації.

Поролонові полірувальні кола також можуть бути для використання з ротаційною машинкою та з використанням ексцентрикової машинки. Поролонові полірувальники йдуть у діаметрі 5 дюймів та 6 дюймів. Ви знайдете полірувальне коло ріжуче, полірувальне коло середньої жорсткості та полірувальне коло фінішне. 

На окрему увагу заслуговують мікрофіброві полірувальні кола. Особливість цих кіл у тому, що в поєднанні з мікрофібровою полірувальною пастою Meguiar's D300 вони гарантовано не залишають голограм. Мікрофіброві полірувальні кола відрізняються середньою агресивністю, вони йдуть у діаметрі 3, 5 та 6 дюймів. Чим менший діаметр полірувального кола, тим агресивніше він поводиться на ЛКП, враховуйте це в процесі полірування кузова автомобіля. Деякі товарні позиції доступні у комплектах по кілька штук.

Мікрофіброва система полірування Meguiar’s

Ця полірувальна система займає центральне місце в концепції полірування у Meguiar’s. У систему входять такі продукти, як:

 • полірувальна паста мікрофіброва Meguiar's D300
 • мікрофіброві полірувальні кола (розрізняються діаметром)

Фінішний захисний віск Meguiar’s D301 Фінішний віск Meguiar's D301 наноситься на кузов після його обробки коректуючою пастою DA Microfiber Compound. Забезпечує поверхні захист і надає їй глибокий блиск. 

Звертайтесь до нас за консультацією в месенджерах, за телефоном або приходьте в наші магазини автохімії в м. Київ, Дніпро, Харків, 

Facebook Viber Telegram [email protected] Передзвоніть мені