m.me/267881133660359

Пасти для полірування кузова

20 Товарів знайдено
Фільтри
Сортування:
Сортування За замовчуванням
  • За замовчуванням За замовчуванням
  • За датою додавання За датою додавання
  • За зростанням ціни За зростанням ціни
  • За зменшенням ціни За зменшенням ціни
  • По рейтингу По рейтингу
Показано 15 з 20

Пасти для полірування кузова автомобіля - купити в Києві і Україні

Полірувальні пасти – це один з 3 необхідних продуктів для полірування кузова автомобіля, поряд з полірувальною машинкою та полірувальними колами. Купити полірувальну пасту Meguiar можна онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині, або в одному з наших магазинів автокосметики та автохімії в Україні – м. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Полтава, Кривий Ріг. У цих містах є офіційні шоуруми Meguiar, де ви можете ознайомитися з асортиментом, придбати продукцію та отримати грамотну консультацію. Також ми регулярно проводимо семінари для любителів та професіоналів, де бажаючі можуть отримати відповіді на свої питання щодо догляду за автомобілем, де ми знайомимо з новими продуктами та розповідаємо нюанси використання. 

Полірувальні пасти Meguiar’s діляться залежно від своєї абразивності (більш агресивні пасти, більш універсальні, фінішні, очищаючі поліролі тощо), призначенням (для твердих лаків, для м'яких лаків, універсальні і т.д. .). Найбільш популярні пасти представлені в декількох форматах. від 238 мл (тестовий формат) до найвигіднішого за ціною 3.78 л. Також у деяких магазинах Мегварйс в Україні ви можете купити поліровані пасти на розлив. 

Полірувальні пасти для металу

Топ продаж серед полірувальних паст Meguiar’s  – універсальна полірувальна паста M10001 Meguiar’s Pro Speed ​​Compound. Видаляє ризику до Р1200, глибокі подряпини, сліди кислотних дощів, розлучення та голограми.

Оптимальний для полірування твердого лаку, який часто зустрічається на європейських автомобілях, варіант M10101 Foam-Cut Compound. Цю пасту оптимізовано для роботи з поролоновими полірувальними колами. 

Паста Meguiar's M105 містить у складі найтонший мікроабразив, розроблена для швидкого полірування всіх типів лаків. Швидко видаляє подряпини, розлучення, сліди окиснення, насічку, голограми, сліди шліфування до Р1500. Найшвидше та ефективніше видалення тонкої шліфувальної ризики. Найкращий фініш у своєму класі. 

У 2019 році вийшла полірувальна паста M11001. Це полірувальна паста нового покоління на основі супермікроабразивної технології, не порошить, працює швидко. 
Полірувальна паста швидко видаляє шліфувальні сліди від абразивів P1200, дозволяючи досягти відмінного фінішу.  M110 має довгий цикл полірування та низький рівень утворення пилу. Залишки пасти легко видаляються, що заощаджує час на очищення кузова.

Крім традиційних полірувальних паст, ви також можете купити очищувальний поліроль. Meguiar's M8401 Compound Power Clean - ефективний очищувальний поліроль, який справляється з більшістю дефектів лакофарбового покриття. Призначений для швидкого та безпечного очищення поверхні.

Або зверніть увагу на поліроль Meguiar’s M83. Це універсальна абразивна паста. Прекрасна комбінація абразиву та полірувальних компонентів. Видаляє з поверхні слабкі забруднення та маленькі пошкодження фарби та надає поверхні глибокого блиску. Відмінно підходить для обробки свіжого покриття, де пасти з сильнішими ріжучими властивостями (М-85 або М-84) є надто агресивними. Добре підходить для видалення слідів після обробки сильною абразивною пастою. Абразивні компоненти буферного впливу (Buffered Abrasive Action™ - технологія) не висихають, перешкоджаючи небезпеці виникнення подряпин під час роботи. Підходить для обробки будь-якого типу лаку та фарби, включаючи водорозчинні.

Для другого кроку полірування вам знадобляться полірувальні пасти M205 або M210. 

Полірувальна паста Meguiar's M205 призначена для видалення з поверхні дрібних дефектів, працює на всіх видах лакофарбових покриттів як фінішна поліроль. Надає кузову насиченого блиску.

Полірувальна паста Meguiar’s – одна з новинок останніх років від  компанії Meguiar's. Ультрафінішна полірувальна паста M210 забезпечує швидкий і бездоганний результат. Ідеально підходить для полірування м'яких лакофарбових покриттів, для темних лаків. Залишає після себе чистий фініш, гарантована відсутність голограм. Не порошить, легко видаляється.

Найкращий результат досягається при використанні спільно з полірувальною пастою M110 Ultra Pro Speed ​​Compound на першому кроці.

Якщо ви ставите питання, яку пасту для полірування авто вибрати, зверніться до нас за консультацією в месенджерерах, по телефону та в нашому магазині автохімії та автокосметики.

Facebook Viber Telegram [email protected] Передзвоніть мені