Головна Огляди Хімчистка карти дверей

Хімчистка карти дверей

08 серпня 2021
Поділитися:
Хімчистка карти дверей

Карти дверей одна з деталей салону яка більше за інших піддається зносу. Ручки дверей, підлокітники, склопідйомники і т.д. Для догляду за цією деталлю, як правило, пропонується два роздільних складу - очищення і захист.

Було завдання:
1. Очистити тканину і пластик карти дверей.
Метод нанесення з тригера, витирання фіброю в ручну або нашому випадку за допомогою миючого пилососа:

чистка дверей карты

Очищення карт дверей часто не найскладніше завдання, але тим не менше вимагає досить велика увага до деталей, акуратну опрацювання органів управління електронікою, щоб не залити їх і т.д.

Очищення тканини за допомогою універсального очищувача Meguiar's Detailer All Purpose Cleaner Plus TW - є незамінним засобом для очищення поверхонь. Ідеально підходить для таких умов, де один простий розчин може бути використаний для широкого спектра чистячих потреб. Очищувач володіє низьким рівнем піноутворення і відмінно підходить для очищення килимів і оббивки. Після сушіння поверхні стають чистими, пахнуть приємно, а волокна м'які без липкою випарювання. Склад безпечний для пластику, скла і безпечний для шкіри, але не безпечний для реставрується шкіри.
Розведення: 4: 1 - сильнодіюче; 10: 1 - легке; 20: 1 - концентрат для екстракторного машин з використанням холодної води; 64: 1 - концентрат для екстракторного машин з використанням гарячої води.

Нами було розведено 64: 1.
Застосування: Розбавити до рекомендованої консистенції і розпорошити на поверхню, що очищається. Дати настоятися протягом 30-45 секунд і видалити забруднення. Не давайте засобу висохнути на поверхні. Поради: для глибокого очищення з використанням екстрактора або інших спец. засобів, краще наносити універсальний очищувач безпосередньо на килим і оббивку, потім використовувати апарат для хімічної чистки.

чистка дверных карт

Далі, після очищення пластик і інші деталі карти дверей вимагають захисту, так як піддаються температурного впливу сонця, пилу і відбитків пальців. Для цього беремо засіб для поліпшення зовнішнього вигляду Hyper Dressing, його можна розбавляти в співвідношенні від 1: 1-2: 1-3: 1-4: 1 в залежності від бажаного блиску (від глянцевого до матового). Розведення: 1: 1 - сильний блиск; 1: 2 - помірний блиск; 1: 3 - матовий блиск; 1: 4 - природний відтінок. Застосування: Розбавити засіб, розпорошити на поверхню або на поролоновий аплікатор Meguiar's (X3070). Рівномірно розподілити по поверхні.

Використовуючи дані продукти у вас завжди буде чиста поверхня і максимально близька до стану нової.

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені