m.me/267881133660359

Набори для відновлення фар, полірування, догляду за авто

17 Товарів знайдено
Фільтри
Сортування:
Сортування За замовчуванням
  • За замовчуванням За замовчуванням
  • За датою додавання За датою додавання
  • За зростанням ціни За зростанням ціни
  • За зменшенням ціни За зменшенням ціни
  • По рейтингу По рейтингу
Показано 15 з 17

Купити набір автокосметики

На цій сторінці ви можете купити набори автокосметики, які містять усі необхідні засоби для догляду за автомобілем. Якщо ви ламаєте голову, що подарувати автоаматору до якогось свята, то у нас є для вас рішення. Набори складені таким чином, щоб дати можливість повноцінно вирішити поставлене завдання - миття автомобіля, захист автомобіля за допомогою воску, полірування кузова автомобіля та ін.

Купити набори автокосметики можна онлайн у нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо відправку щодня в робочі дні, а також відвідавши наш головний шоурум автохімії та автокосметики, де представлений весь наш асортимент, і ви завжди отримаєте консультацію у підборі коштів. Також ви можете скористатись пошуком Підбір коштів на головній сторінці, де ви можете вбити, з якою поверхнею автомобіля необхідно попрацювати, відповісти на питання щодо стану поверхні та серйозності дефектів, після чого отримати перелік рекомендованих продуктів. Ми також здійснюємо консультації у телефонному режимі та у месенджерах. Широкий вибір автокосметики та автохімії ви знайдете у наших регіональних магазинах у м. Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Полтава, Кривий Ріг. Перевірити наявність тієї чи іншої товарної позиції у потрібному місті ви можете на картці товару.

У цьому розділі ви можете купити:

1. Набір для полірування автомобіля. Набір полірування включає все необхідне для обробки кузова автомобіля. Використовується з машинкою подвійної дії Meguiar's MT310 (не входить до комплекту). Гарантовано не залишає на кузові голограм.

Комплектація набору:

У складі набору:

Мікрофіброві диски для абразивної обробки - DMC5 - 2 шт.
Мікрофіброві диски для фінішної обробки - DMF5 - 2 шт.
Абразивна полірувальна паста DA Microfiber Correction Compound – 473 мл.
Фінішний віск DA Microfiber Finishing Wax – 473 мл.
Фартух з логотипом Meguiar's
Оправлення для полірувальних дисків – 125 мм.

2. Набори для очищення кузова автомобіля, до складу якого входить брусок неабразивної глини та лубрикант для роботи з нею.

За допомогою цього набору Ви очистите кузов автомобіля від забруднень, що в'їлися в лак, зробите поверхню гладкою. Тим самим дія воску посилюється, а ефект триває довше.

Глина не абразивна, безпечно та легко видаляє патьоки після фарбування кузова, надповерхневі забруднення.

3. Набори відновлення фар. Склад наборів може бути різним залежно від стану фар та дефектів, які необхідно усунути.

У нас ви можете купити набір для відновлення фар у занедбаному стані.

Набір Для відновлення Фар включає поліровальник, який дозволяє швидко і безпечно повернути прозорість і зовнішній вигляд Ваших фар з використанням звичайної електродрилі. Тепер немає потреби у багатоетапній обробці або обробці абразивом, які можуть пошкодити прилегле лакофарбове покриття.

Цей універсальний набір також можна використовувати для інших видів прозорого пластику, таких як вітрове скло мотоциклів, човнів, шибок кабріолетів і навіть акваріумів.


4. Набори для догляду за автомобілем. Сюди входять очищувачі, поліролі, воски, засоби для чорніння гуми аплікатори для їх нанесення. Комплектацію кожного набору ви можете переглянути на відповідній картці товару.

5.Набори для полірування автомобіля. Набори представлені у двох видах:


Полірувальна паста + полірувальне коло 3 видів:
- абразивне полірувальне коло + агресивна паста – для видалення серйозних дефектів
- полірувальна паста та полірувальне коло середнього ступеня абразивності та агресивності. Найбільш універсальний та безпечний варіант для лакофарбового покриття.

- фінішна паста та фінішне полірувальне коло – для видалення дрібних дефектів та нанесення захисних складів на кузов автомобіля.

2) 2 полірувальні кола в комплекті – два абразивні кола, два полірувальні кола середньої жорсткості, 2 фінішні кола.

Для застосування цих наборів вам знадобиться дриль або шуруповерт і спеціальна насадка, яка перетворює звичайний дриль або шуруповерт на професійну полірувальну машинку. Також ця система підходить для того, щоб наносити на кузов воски, силанти, керамічні віск та інші склади. За часом це займає значно менше, ніж ручне полірування або ручне нанесення автокосметики. Наприклад, за допомогою даної системи ви можете обернути кузов автомобіля та нанести захисний віск всього за 30 хвилин

Facebook Viber Telegram [email protected] Передзвоніть мені