Головна Огляди Реставрація пластикових деталей салону

Реставрація пластикових деталей салону

05 серпня 2021
Поділитися:
Реставрація пластикових деталей салону

Наявність подряпин на пластикових деталях салону автомобіля впливають на візуальний комфорт. Куди приємніше знаходитися в доглянутому авто без подряпин, як водієві, так і пасажирам.

убрать царапины с пластика

На жаль, пластик, такий матеріал, який в повсякденній експлуатації авто не складно подряпати. Торпеда, внутрішня частина дверей, ручки, бардачок, спинки сидінь - на ці та інші деталі ми самі, непомітно для себе залишаємо дрібні подряпини:
• вивантаження, завантаження, транспортування вантажу з гострими кутами в салоні авто;
• нами самими під час висадки-посадки;
• дітьми, які так люблячими упиратися ногами в спинку сидіння, зручно ж;))
• якість самого пластику також грає роль, наскільки швидко він буде.

Найчастіше пошкодження пластика салону це дрібні подряпини, які через деякий час утворюють павутину.

полировка пластика

Вирішується проблема різними способами і в залежності від матеріалу вставок:
• полірування - для дерев'яних вставок під лаком, прозорих пластикових вставок приладової панелі і другіхматеріалов;
• фарбування або прітемненіе трафаретом, якщо це структурний пластик;
• а ще можна подряпини на пластику підплавити феном;
• маскування спеціальними засобами.
Це найчастіші способи усунення дрібних дефектів вставок салону. ⠀

Ми з клієнтом вирішили спробувати подполіровать локально задні спинки сидінь.

використовувалися:
• полірувальна міні-машинка з подовженою ручкою - Rupes iBrid (HR81ML / DLX);
• полірувальний круг тестіровочного - NoName .;
Полірувальна паста універсальна Meguiar's M10032 Pro Speed Compound, 946 мл Полірувальна паста універсальна Meguiar's M10032 Pro Speed Compound, 946 мл Полірувальна паста універсальна Meguiar's M10032 Pro Speed Compound, 946 мл 1566 грн ;
Інспекційний очищувач для видалення паст Meguiar's M3416 Professional Final Inspection, 473 мл Інспекційний очищувач для видалення паст Meguiar's M3416 Professional Final Inspection, 473 мл Інспекційний очищувач для видалення паст Meguiar's M3416 Professional Final Inspection, 473 мл 548 грн ;
Рушник мікрофібровий Meguiar's X2010EU Supreme Shine Microfiber Towel, 40 х 60 см Рушник мікрофібровий Meguiar's X2010EU Supreme Shine Microfiber Towel, 40 х 60 см Рушник мікрофібровий Meguiar's X2010EU Supreme Shine Microfiber Towel, 40 х 60 см 275 грн ;
Концентрат для догляду за пластиком і вінілом Meguiar's D17001 Detailer Hyper Dressing, 3.78 л Концентрат для догляду за пластиком і вінілом Meguiar's D17001 Detailer Hyper Dressing, 3.78 л Концентрат для догляду за пластиком і вінілом Meguiar's D17001 Detailer Hyper Dressing, 3.78 л 3415 грн ;
• акумуляторна лампа світлодіодна Scangrip Sunmatch (03.5416).

 

полировка пластика автомобиля

Полірування структурних пластикових деталей спочатку - це фіаско. Ми не рекомендуємо використовувати Цей метод як вирішення питання. У нас була можливість провести екперіменти і переконатися в цьому. Це більше ознайомчий матеріал, подивитися, що дає і що може бути.

Малі обороти незрівнянною в своєму класі машинки Rupes iBrid і ручний ліхтар Scangrip Sunmatch дляконтроля допомогли нам у виконанні нашого завдання. Після двох проходів, подряпина на структурному пластікестановілась менш помітною, але сам пластик ставав більш глянцевим, через вміст масел в складі пасти. З боку це виглядало, наче на місце полірування завдали жирне засіб (дресінг) для пластіка.

Для того, щоб візуально місце полірування не впадало в очі, необхідно взяти засіб для догляду за пластиком, розвести його з водою в пропорції 1: 1 і за допомогою аплікатора нанести на всю пластикову деталь. Після чого прибрати залишки дресингу з пластика м'якою, сухою мікрофіброві серветкою.

Останнім етапом ми подматовалі верхівки структурного пластика - підпилявши наждачним папером вручну, щоб отримати якомога більше наближений до заводського, матовий ефект. На подив, результатполучілся задовільний. Фото результату, на жаль, не збереглися.

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені