Головна Огляди Полірування кузова роторною машинкою

Полірування кузова роторною машинкою

02 серпня 2021
Поділитися:
Полірування кузова роторною машинкою

Правій стороні кузова дісталося найбільше. Ми її виділили під полірування класикою - ротаційної полировальной машинкою.

Було завдання:
1. Показати швидкість при роботі з ЛКП роторної полірувальної машинкою в нашому випадку - Makita. А також нюанси, які приходять самі, коли їх ніхто не просить.
2. Продовжити спостерігати за роботою Роторний полірувальний круг вовняний з мікрофіброю Meguiar's WRWHC7 Rotary Wool Heavy Cutting Pad, 17.8 cм Роторний полірувальний круг вовняний з мікрофіброю Meguiar's WRWHC7 Rotary Wool Heavy Cutting Pad, 17.8 cм Роторний полірувальний круг вовняний з мікрофіброю Meguiar's WRWHC7 Rotary Wool Heavy Cutting Pad, 17.8 cм 1038 грн
3. Продемонструвати, як в детейлінгу важливе світло приміщенні і що світлодіодна акумуляторна багатофункціональна лампа - Scangrip Multimatch 2 (03.5447) - 8 379 грн., дозволяє імітувати денне світло і тепле світло сонця.

полировка кузова роторной машинкой

Makita - класика минулого часу, але як і раніше корисна в арсеналі детейлера або маляра. З її допомогою, в комбінації з кругом першого кроку, ми більше прогріваємо поверхню. Тим самим, як люблять говорити «підплавляє», більшість дефектів, наявних на лаку. Не маючи досвіду і елементарного розуміння поводження з даними машинками підходити до машини НЕ рекомендуємо.

Тому що скільки не працюй, а сюрприз вона підкине. Це може бути пропил лаку до фарби, перегрів лаку і можливе його помутніння і навіть відшарування від металу фарби, деформації поверхонь найчастіше пластикових поверхонь, найшикарніші голограми, рясне розбризкування пасти і запиленість роботи і т.д. Це ті помилки, за які вам доведеться заплатити зі своєї кишені рано чи пізно.

Машинка завжди підкуповувала швидкістю роботи на першому кроці, але відштовхувала муками на другому. Makita, в поєднанні з комбінованим кругом

Роторний полірувальний круг вовняний з мікрофіброю Meguiar's WRWHC7 Rotary Wool Heavy Cutting Pad, 17.8 cм Роторний полірувальний круг вовняний з мікрофіброю Meguiar's WRWHC7 Rotary Wool Heavy Cutting Pad, 17.8 cм Роторний полірувальний круг вовняний з мікрофіброю Meguiar's WRWHC7 Rotary Wool Heavy Cutting Pad, 17.8 cм 1038 грн з кручених волокон, дозволяє працювати агресивно і в той же час без насічки від шерсті, мікрофібра плавно її перекриває.

роторная полировка

Про хороший фініш і відсутність голограм говорити не варто ... максимально швидке різання лаку і довговічність - ось її основні переваги.

Так як звичайне світло в приміщеннях часто тьмяне і не достатнє, контролювати свою роботу на кожному етапі, нам допомогло освітлення Scangrip - спеціалізована лампа для детейлінгу і малярських майстерень.

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені