Головна Огляди НОВИНКИ MEGUIAR'S 2018

НОВИНКИ MEGUIAR'S 2018

31 березня 2020
Поділитися:
НОВИНКИ MEGUIAR'S 2018

Найновіші продукти Meguiar's - поліроль + антидощ для скла і швидкий віск для кузова!

У 2018 році Meguiar's продовжує радувати нас цікавими новинками, представивши на цей раз унікальний в своєму роді набір Meguiar's G8800 Perfect Clarity Glass Kit, до складу якого входить поліроль для скла, засіб «антидощ», а також аплікатори для зручності їх нанесення.

Набір Meguiar's Perfect Clarity Glass Kit повністю виправдовує свою назву і включає в себе два засоби, за допомогою яких можна довести стан автомобільного скла до ідеалу.

1 крок системи - Паста для очищення скла Meguiar's G8408 Perfect Clarity Glass Polishing Compound, 236 мл Паста для очищення скла Meguiar's G8408 Perfect Clarity Glass Polishing Compound, 236 мл Паста для очищення скла Meguiar's G8408 Perfect Clarity Glass Polishing Compound, 236 мл 625 грн . Поліроль наноситься декількома рухами за допомогою поролонового аплікатора, швидко очищає скло від забруднень і видаляє з поверхні водяні плями.

2 крок - нанесення на скло захисного силанта (антидощ) для скла Захисний силант (антидощ) для скла Meguiar's G8504 Perfect Clarity Glass Sealant, 118 мл Захисний силант (антидощ) для скла Meguiar's G8504 Perfect Clarity Glass Sealant, 118 мл Захисний силант (антидощ) для скла Meguiar's G8504 Perfect Clarity Glass Sealant, 118 мл 500 грн . До складу засобу входять полімери, що мають тривалий ефект, які створюють на склі невидимий бар'єр, відштовхуючий воду. Таким чином прискорюється не тільки процес миття та сушіння автомобільного скла, а й значно поліпшується видимість в складних погодних умовах.

Як наноситься засіб? Швидко і легко, як ВСІ продукти Meguiar's. Просто видавіть трохи засобу на аплікатор і розподіліть його по поверхні скла круговими рухами, подібно до того, як Ви наносите віск. Ви здивуєтеся, наскільки економічний цей засіб і як мало його потрібно, щоб покрити всю поверхню скла. Залиште Meguiar's Perfect Clarity Glass Sealant подіяти на 5-10 хвилин, після чого видаліть надлишки чистим мікрофібровим рушником (розпорошіть на скло трохи води перед цією процедурою) - ось і все.

ВАЖЛИВО: потрібно ретельно очистити вікно перед нанесенням герметика, інакше ... Ви залишитите під покриттям бруд! Для досягнення найкращих результатів ми рекомендуємо попередньо використовувати Meguiar Perfect Clarity Glass Cleaner разом з чистим мікрофібровим рушником.

Інша новинка від Meguiar's, яка вже встигла нам полюбитися - швидкий віск для автомобіля G18309 Ultimate Fast Finish. На практиці засіб підтверджує все, що виробник заявляє на упаковці, надаючи багату полімерну формулу в зручній формі спрею. Що це дає? Супер-швидке нанесення і тривалий захист лакофарбового покриття автомобіля.

Ми продемонструємо, як працює Meguiar's G18309 Ultimate Fast Finish за 3 простих кроки.

1 - розпорошіть невелику кількість аерозолю прямо на мікрофіброва рушник і обробіть ділянку кузова автомобіля. Такої кількості повинно вистачити на обробку половини капота.

2 – переверніть мікрофібровий рушник на чисту сторону і протріть поверхню для рівномірного розподілу продукта

3 – повторіть процедуру на всіх ділянках кузова автомобіля.

Не зайвим буде нагадати, що перед нанесенням на кузов захисного воску необхідно вимити автомобіль pH-нейтральним автошампунем, наприклад, Meguiar's Ultimate Wash and Wax.

Крім того, що Meguiar's G18309 Ultimate Fast Finish захищає поверхню і додає кольору кузова глибину і дзеркальний блиск, він має виражений гідрофобний ефект. Вода збирається в великі краплі і буквально злітає з поверхні кузова, що виключає висихання крапель на лакофарбовому покритті і освітленні прикрих водяних плям.

Meguiar's G18309 Ultimate Fast Finish після висихання повністю прозорий, тому Вам не потрібно турбуватися про непривабливі залишки воску на нефарбованих деталях автомобіля.

Якщо Вас зацікавили новинки Meguiar's, Ви можете купити їх прямо на сайті або побачити їх, як і багато інших продуктів, в офіційному магазині Meguiars Україна за адресою Київ, пр. Степана Бандери 15Г.

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені