Головна Огляди Нещадний детейлінг автомобіля А160

Нещадний детейлінг автомобіля А160

20 липня 2021
Поділитися:
Нещадний детейлінг автомобіля А160

Із задоволенням оголошуємо про нову рубрику - "Проект А160". Сподіваємося, що наша ідея зачепить серця кожного автолюбителя і професіонала. Проект має на меті: продемонструвати роботу і результат автохімії та автокосметики Meguiar's - руками фанатів бренду.

А160

Піддослідний автомобіль - Mercedes-Benz A160. Машина не нова, зі слідами литовської цивілізації, і тим цікавіше! Виклик кинув наш співробітник-щасливчик. Автомобіль нещадно піддався детейлінг-комплексу послуг по відновленню зовнішнього стану авто. А відновлювати було що, повірте. Все в деталях покажемо і розповімо.  "Випробування" проводилися в детейлінг-центрі AvesAuto на Печерську, Київ, вул. Казимира Малевича, 86Н.

А160-2

Ручна (контактна) мийка була популярна до масової появи апаратів високого тиску, ну ви ж в курсі. Але ось сфері детейлінгу контактна мийка, як друга фаза, останнім часом набуває поширення. Ручна мийка виконується за допомогою, як ви думаєте чого? - води, шампуню і губки (рукавиці, щітки, кисті). Саме вона дозволяє ретельно і акуратно промивати дрібні деталі і стики від забруднень.

Все, урок від капітана очевидність закінчився. Тепер, до головного. Нашу піддослідну машинку ми мили вручну, шампунем Концентрат шампунь гіпер-мийка Meguiar's D11001 Hyper-Wash, 3.78 л Концентрат шампунь гіпер-мийка Meguiar's D11001 Hyper-Wash, 3.78 л Концентрат шампунь гіпер-мийка Meguiar's D11001 Hyper-Wash, 3.78 л 1920 грн , він з кондиціонером і дає легкий захист. І тому, що він був заряджений в пінник, нам більше б підійшов другий тип шампуню Концентрат шампунь плюс Meguiar's D11101 Detailer Shampoo Plus, 3.78 л Концентрат шампунь плюс Meguiar's D11101 Detailer Shampoo Plus, 3.78 л Концентрат шампунь плюс Meguiar's D11101 Detailer Shampoo Plus, 3.78 л 1139 грн , він залишає поверхню чистою, що підходить під наступний етап підготовки поверхні до полірування.

А160-3

 

І щіткою для мийки кузова — Щітка для миття кузова Meguiar's X1030EU Versa Angle Body Brush Щітка для миття кузова Meguiar's X1030EU Versa Angle Body Brush Щітка для миття кузова Meguiar's X1030EU Versa Angle Body Brush 1907 грн . Особливу увагу приділимо саме їй. Щітка в руках лежить незрівнянно, прогумована ручка дозволяє дістати там, де з короткою ручкою не дістанеш. І що найголовніше - вона ДУЖЕ М'ЯКА, а значить не буде дряпати, так як дряпає будь-яка інша з мас-маркету. Ручка знімна, зроблена для зручності опрацювання окремих областей. Вперше взявши її в руки, більше не захочеться розлучатися, перевірено.

Потім все змили і приступили до сушіння кузова. Так як машина раніше толком не оброблялася, то і вода сходила важко. Ми взяли вафельний рушник для збору води — Рушник вафельний для збору води Meguiar's X2000EU Water Magnet Microfiber Drying Towel, 55 х 76 см Рушник вафельний для збору води Meguiar's X2000EU Water Magnet Microfiber Drying Towel, 55 х 76 см Рушник вафельний для збору води Meguiar's X2000EU Water Magnet Microfiber Drying Towel, 55 х 76 см 641 грн , промочили водою (для кращого поглинання і щоб не терлася сухим по кузову) і зібрали основну вологу.

Після залишилося підсушити важкодоступні місця - стики, дзеркала. Для цього використовувалася турбо-сушку Metrovac SK-1 і разом з м'якою мікрофіброю Meguiar's витерли насухо. Машина готова до наступного етапу.

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені