Головна Огляди Нанесення кераміки на автомобіль

Нанесення кераміки на автомобіль

02 серпня 2021
Поділитися:
Нанесення кераміки на автомобіль

Як протистояти потертостям і впливу від торкання до поверхні лакофарбового покриття автомобіля? Адже здавалося б новий автомобіль з автосалону, але вже після першого візиту на мийку, появляютя дрібні подряпини, так зване "павутіння". Особливо страждає м'який лак, який, в більшості випадків, у автомобілів японського виробництва.

покрытие автомобиля керамикой

Знаючи це, виробники автохімії та автокосметики трудяться і винаходять нові рішення, які з мінімальною затратою часу дозволяють подбати про ЛКП автомобіля. Кераміка для японських авто не панацея, але порятунок. При однаковому тиску на поверхню абразивної часткою (умовно мочалкою), там де є керамічне покриття, негативний вплив буде в 2 рази слабкіше. Це означає, що поверхня буде в два рази менше подряпаною. Також одна з особливостей керамічного покриття глибина блиску - піднімається на 30%, візуально це дуже помітно! І фінальний результат покриття - це водооталкивающая ефект, який на мою думку, приємний бонус перешкоджає швидкому забрудненню автомобіля.

(С) Дмитро Каменський, керівник напрямку детейлінг, AvesAuto.

Захисне керамічне покриття Meguiar's M68802 Deep Crystal Ultra Paint Coating Захисне керамічне покриття Meguiar's M68802 Deep Crystal Ultra Paint Coating Захисне керамічне покриття Meguiar's M68802 Deep Crystal Ultra Paint Coating 3792 грн

керамика на автомобиль киев

• Найпростіше, в застосуванні, покриття.
• Не вимагає розполірування між шарами.
• Піднімає блиск на 30%.
• Має хороший гідрофобний ефект.
• Утворює тонку плівку на ЛКП автомобіля, тим самим запобігаючи появі дрібних подряпин. Ідеальне рішення для захисту ЛКП автомобіля і особливо м'яких японських лаків ".

(С) Євген Висовень, головний технолог, AvesAuto

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені