Головна Огляди Миття і чищення двигуна і підкапотного простору

Миття і чищення двигуна і підкапотного простору

08 серпня 2021
Поділитися:
Миття і чищення двигуна і підкапотного простору

Чистий двигун - це не тільки естетика, але і ще й запорука його справної роботи. ⠀
Шар бруду з піску, пилу, бітуму, масла, речовин роботи двигуна на поверхні підкапотного простору:
• перешкоджає нормальному охолодженню двигуна;
• забиває деталі, кріплення;
• ускладнює обслуговування;
• створює ймовірність не помітити, під шаром бруду, несправність.

За нашими даними двигун зазвичай протирають просто сухою ганчіркою, в кращому випадку вологою, сміливіші - заливають активною хімією і після збивають водою з апарату високого тиску. Поверхнево двигун помитий, але можемо запевнити вас що багато більш серйозні забруднення так і залишаться незачепленими.

мойка двигателя киев

Як мити двигун з Meguiar's:
Крок 1. Витріть кришку капота зсередини, зробити детейлінг чистку двигуна.
Метод нанесення з тригера, кисті і щітки витирання фіброю в ручну:

мойка двигателя автомобиля днепр

Очищення підкапотного простору рекомендується за допомогою торнадора. Вручну також можна. Торнадор дозволяє дуже делікатно працювати з проводами і іншими сполуками і що не менш важливо є режим сухої і на мокру з хімією, а хто паром вимиває, одним словом варіантів море. Першим кроком було поділити підкапотний простір на дві частини до і після, для наочного прикладу результату на фото.

Важливо, акумулятор і клеми, електронний блок керування двигуном і деталі, які можуть окислюватися, краще закрити плівкою.

мойка под капотом

Беремо високоефективний знежирюючий засіб Super Degreaser, який чудово розщеплю плями і бруд. Застосування: разседений засіб в концентрації 1: 4, витримати 30-45 секунд і ретельно промили чистою водою. Не дати висохнути на поверхні. Для видалення особливо бруду обробити щіткою, а в нашому випадку без них ніяк.
Рекомендації: до застосування, щоб уникнути утворення будь-яких випадкових плям через надмірне розпилення при знежирюванні двигуна, змочити прилеглі деталі засобом для миття Hyper-Wash або шампунем Shampoo Plus від Meguiar's.

мойка под капотом харьков

Далі наносимо один з найпростіших складів для професійного використання і захисту Meguiar's Detailer Hyper Dressing. До теперішнього часу середній відсоток розбавлення засобів на водній основі, становила один до одного, або ж використовувалися готові до використання засоби поліпшують зовнішній вигляд інтер'єру. Засіб Hyper Dressing, можна розбавляти в співвідношенні від 1: 1-2: 1-3: 1-4: 1 в залежності від бажаного блиску (від глянцевого до матового).
Нам потрібен був результат матовий - 4: 1, розпилюємо на мікрофіброва рушник і протираємо оброблювану деталь або на саму поверхню при необхідності. Витираємо на сухо і деталь готова.

Тепер ви можете не переживати за збереження деталі, так легкий антистатичний ефект захистить від рясного утворення пилу, сонця і інших чинників!

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені