Головна Огляди Мийка та сушка полірувальних кругів

Мийка та сушка полірувальних кругів

08 серпня 2021
Поділитися:
Мийка та сушка полірувальних кругів

Для вас круги все ще витратний матеріал? Але ж вони можуть служити довше! Головне правильно мити круги під час полірування і після. Адже частинки абразиву, які забиваються в структуру полірувального круга, несуть ризик подряпин на поверхні, тому дуже важливо своєчасно чистити полірувальні круги.

ведро для мойки кругов

Ми використали:
• полірувальні машинки роторна + ексцентрикова.
Професійне відро для миття кругів Meguiar's WPW Pad Washer Професійне відро для миття кругів Meguiar's WPW Pad Washer Професійне відро для миття кругів Meguiar's WPW Pad Washer 5349 грн
• турбосушка — Metrovac Air Force® Blaster® Sidekick™ Car and Motorcycle Dryer (SK-1).

До даного тесту відро сприймалося, як досить дорогий девайс для миття кіл. Але попрацювавши з ним хоча б один день, потім, відсутність відра відчувається, як ніби повернувся в первісне час. За часом мийка і сушка кола займає пару хвилин і коло знову готовий до роботи!

мойка полировальных кругов

Важливо! Роторної машинкою кола мити можна і навіть рекомендується, то ексцентрик протипоказаний! Тільки на свій страх і ризик. Причина в тому, що ексцентрик має подвійну дію роботи через складний механізм і потрапляння води в них ЗАБОРОНЕНО. Інакше він через якийсь час закисне або навіть іржавіє, перестає справно і ефективно працювати.

Машинка Rupes, яку ми взяли для експерименту, в подальшому була знову пущена на своє робоче місце. Кришка відра підлаштовується під полірувальні круги різного діаметру.

Турбосушка прискорює процес сушки, не перегріваючи його. Також можна сушити природним шляхом, розташувавши кола вертикально. А ось на батареї класти кола не можна! Чистіть правильно, економте час на чистку = заробляйте більше!

Відеоогляд дивіться в нашому профілі Instagram.

 

 

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені