Головна Огляди Meguiar's Mirror Bright: огляд засобів по догляду за автомобілем

Meguiar's Mirror Bright: огляд засобів по догляду за автомобілем

25 липня 2021
Поділитися:
Meguiar's Mirror Bright: огляд засобів по догляду за автомобілем

Серія Mirror Bright в елегантних білих флаконах включає в себе 5 засобів для повного догляду за автомобілем - шампунь, очищувач дисків, поліроль, засіб для шкіри і спрей для кузова.

Професійна автокосметика Meguiar's - огляд серії Mirror Bright

За більш, ніж 100 років свого існування компанія Meguiar's випустила чимало успішних продуктів по догляду за автомобілем. Це одна з небагатьох компаній, яка пройшла довгий шлях від балончика з поліролі до меблів до звання світового лідера у виробництві професійної автокосметики.

Серія Meguiar's Mirror Bright відсилає нас до тих самих old school засобів, завдяки яким Meguiar's завоювала визнання автолюбителів по всьому світу. Черпаючи натхнення в мінімалістичному дизайні оригінальної серії Mirror Bright, яка бере початок в 1901 році, технологи Meguiar's сьогодні наповнили елегантні білі флакони засобами, створеними на основі новітніх розробок.

mirror bright косметика

Mirror Bright - цілісна колекція, куди входять всі необхідні засоби для підтримки чистоти і краси автомобіля - очищувач для дисків, шампунь, поліроль з воском для кузова, очищувач і кондиціонер для шкіри, детейлінг-спрей для догляду за кузовом автомобіля. Незаперечна якість продуктів Mirror Bright - універсальність і ефективність. До складу поліролі входить віск, а до складу очищувача для шкіри - бальзам для її кондиціонування. Детейлінг-спрей працює як на кузові, так і на пластикових деталях, що дозволяє використовувати його для обробки екстер'єру або інтер'єру.

Давайте розглянемо ближче кожний із засобів серії.

Автомобільний шампунь з воском Meguiar's MB0148EU Mirror Bright Automobile Shampoo, 1,4 л Автомобільний шампунь з воском Meguiar's MB0148EU Mirror Bright Automobile Shampoo, 1,4 л Автомобільний шампунь з воском Meguiar's MB0148EU Mirror Bright Automobile Shampoo, 1,4 л 864 грн

Універсальний шампунь, підходить для всіх типів лакофарбових покриттів і для поверхонь, обклеєних автомобільними плівками. До складу шампуню входить віск карнауба, тому він делікатно очищає поверхню і одночасно воском її. Наноситься вручну з використанням мікрофібрової рукавиці Meguiar's, яка виключає ризик подряпин на кузові. Промийте кузов чистою водою і протріть насухо серветкою. Автошампунь розроблений як перший крок перед нанесенням поліролі Mirror Bright Polishing Wax, про який мова піде нижче.

химия миррор брайт

обзор автокосметики

Очиститель для дисков с реагентом Meguiar's MB0522EU Mirror Bright Wheel Cleaner, 650 мл Очиститель для дисков с реагентом Meguiar's MB0522EU Mirror Bright Wheel Cleaner, 650 мл Очиститель для дисков с реагентом Meguiar's MB0522EU Mirror Bright Wheel Cleaner, 650 мл 947 грн

М'який засіб, яке безпечно для використання на будь-яких видах дисків - забарвлених, хромованих, анодованих, полірованих. pH-нейтральний склад, який розчиняє дорожні забруднення і сліди гальмівної рідини. Досить попередньо промити колеса, нанести Очисник з спрею і залишити подіяти, поки рідина не стане фіолетовою, після чого знову промити чистою водою. Результат - сяючі чистотою і блискучі колеса.

шампунь mirror bright meguiars

Автомобільний поліроль з воском Meguiar's MB0214EU Mirror Bright Polishing Wax, 414 мл Автомобільний поліроль з воском Meguiar's MB0214EU Mirror Bright Polishing Wax, 414 мл Автомобільний поліроль з воском Meguiar's MB0214EU Mirror Bright Polishing Wax, 414 мл 919 грн

Суміш натуральних і синтетичних компонентів даного засобу акуратно полірує і захищає пофарбовані деталі автомобіля, піднімаючи їх блиск і розкриваючи глибину кольору. Продукт безпечний для використання на всіх видах фарби - лаки, емалі, прозорі покриття. Засіб легко розподіляється по поверхні за допомогою мікрофібрового аплікатора, після чого потрібно лише протерти кузов насухо мікрофібровим рушником. Результат - дзеркальний блиск кузова.

полироль mirror bright

Спрей для догляду за кузовом автомобіля Meguiar's MB0322EU Mirror Bright Detailing Spray, 650 мл Спрей для догляду за кузовом автомобіля Meguiar's MB0322EU Mirror Bright Detailing Spray, 650 мл Спрей для догляду за кузовом автомобіля Meguiar's MB0322EU Mirror Bright Detailing Spray, 650 мл 700 грн

Детейлінг-спрей - фінальний штрих, засіб, який за пару секунд додасть автомобілю виставковий блиск. Дуже добре підходить для обробки кузова і деталей інтер'єру автомобіля. Безпечний для використання на будь-яких видах фарби, відмінно наноситься мікрофібровим рушником.

спрей для ухода за кузовом автомобиля

Очищувач і лосьйон для шкіри Meguiar's MB0414EU Mirror Bright Leather Lotion, 414 мл Очищувач і лосьйон для шкіри Meguiar's MB0414EU Mirror Bright Leather Lotion, 414 мл Очищувач і лосьйон для шкіри Meguiar's MB0414EU Mirror Bright Leather Lotion, 414 мл 755 грн

Відмінний продукт для очищення і кондиціонування шкіряних виробів. Легко видаляє бруд і наліт, які роблять шкіру тьмяною і блідою, повертаючи їй блиск і м'якість. До складу засобу входить навіть SPF-захист, що запобігає вигорянню шкіри. Просто нанесіть невелику кількість Очищувача на мікрофібровий аплікатор і обробіть поверхню. На фото нижче видно, скільки бруду прибирає зі здавалося б чистих крісел даний засіб. Після нанесення засобу необхідно лише пройтися по шкірі мікрофібровим рушником. Результат - м'яка на дотик шкіра з виграшним матовим блиском. Ніякої слизькості або зайвого блиску! Переконайтеся в цьому самі:

очистка и уход за кожей

очиститель для кожи

Як бачимо, автокосметика Meguiar's Mirror Bright повністю виправдовує свою назву "Дзеркальний блиск", роблячи весь автомобіль чистим і сяючим з "голови до ніг".

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені