Головна Огляди Ідеальний засіб для захисту шкіряного салону автомобіля!

Ідеальний засіб для захисту шкіряного салону автомобіля!

21 липня 2021
Поділитися:
Ідеальний засіб для захисту шкіряного салону автомобіля!

Тестуємо кондиціонер для шкіри Meguiar's G189 Ultimate Leather Balm

Мало запахів здатні конкурувати з запахом нових шкіряних виробів. Проблема в тому, що цей запах не вдається зберегти надовго, особливо якщо шкіра не захищена. Незахищена шкіра легко брудниться, виглядає тьмяною і блідою, схильна до розтріскування.

кожаный салон автомобиля уход

Компанія Meguiar's випустила спеціальний кондиціонер для шкіряних виробів -  Бальзам 3 в 1 для шкіри Meguiar's G18905 Ultimate Leather Balm, 160 г Бальзам 3 в 1 для шкіри Meguiar's G18905 Ultimate Leather Balm, 160 г Бальзам 3 в 1 для шкіри Meguiar's G18905 Ultimate Leather Balm, 160 г 988 грн , який покращує зовнішній вигляд шкіри і надає їй доглянутий матовий блиск. Бальзам насичується шкіру маслами, за рахунок чого вона стає більш еластичною, м'якою і захищеною від висихання.

Meguiar's завжди робить акцент на простоті застосування своїх продуктів. Кондиціонер для шкіри Ultimate Leather Balm не став винятком - його дуже легко наносити. Достатньо лише обмокти поролоновий аплікатор у засіб і протерти їм шкіряний салон або інші вироби зі шкіри.

очистка кожаного салона

Кондиціонер для шкіри Meguiar's можна наносити на всі шкіряні поверхні в салоні автомобіля, включаючи сидіння, дверні карти, панель приладів.

Після того, як Ви нанесли засіб, протріть оброблені поверхні сухим мікрофібровим рушником.

уход за кожаными сиденями

Оцініть результати тесту нижче: половина сидіння нового автомобіля оброблена кондиціонером для шкіри, а інша половина - ні. Йдеться про новий автомобіль з пробігом менше 1000 км, за яким регулярно доглядали.

кондиционер для кожаного сидения

Після того, як Ви протрете насухо шкіряні вироби мікрофібровим рушником, шкіра стане м'якою і приємною на дотик, зайвий блиск піде, а шкіра придбає багатий матовий блиск. Безперечний бонус бальзаму Meguiars Ultimate Leather Balm - приємний аромат, який збереже запах нової шкіри в салоні Вашого автомобіля надовго!

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені