Головна Огляди Хімчистка килимів салону автомобіля

Хімчистка килимів салону автомобіля

08 серпня 2021
Поділитися:
Хімчистка килимів салону автомобіля

М'який, теплий, ніжний і чистий - саме такий килим в салоні нового авто або тільки з хімчистки. В процесі експлуатації килимок втрачає свій вигляд, і приємні емоції згасають. Деякі автомобілісти вдаються до додаткових килимів поверх рідних, але забруднення або накопичення вологи такий метод уникнути не допоможе. Навпаки накопичується ще в більшій кількості. Догляд, який здійснює більшість автолюбителів - це пройтися пилососом по килимах. А без зняття сидінь якість виконаної роботи знижується до нуля. Зверніть увагу на фото нижче, в якому стані тільки кріплення сидінь!

чистка ковров

Привести в порядок можна все, питання полягає лише у вартості. Регулярне підтримання чистоти обійдеться набагато дешевше запущених варіантів. Адже може знадобитися реставрація, що дорого.

Ми покажемо варіант безпечної хімчистки над запущеним килимом салону автомобіля з розбиранням статі по максимуму, і внесемо ясність чи варта гра свічок.

 

Було завдання очистити всю площу автомобільного килима:
Метод нанесення з тригера, щітка нейлонова, витирання фіброю в ручну або нашому випадку за допомогою миючого пилососа:
Концентрат універсальний очищувач плюс для хімчистки Meguiar's D10401 Detailer All Purpose Cleaner Plus TW, 3.78 л Концентрат універсальний очищувач плюс для хімчистки Meguiar's D10401 Detailer All Purpose Cleaner Plus TW, 3.78 л Концентрат універсальний очищувач плюс для хімчистки Meguiar's D10401 Detailer All Purpose Cleaner Plus TW, 3.78 л 1139 грн
Концентрат шампунь плюс Meguiar's D11101 Detailer Shampoo Plus, 3.78 л Концентрат шампунь плюс Meguiar's D11101 Detailer Shampoo Plus, 3.78 л Концентрат шампунь плюс Meguiar's D11101 Detailer Shampoo Plus, 3.78 л 1139 грн
Ємність пластикова Meguiar's D20103 для засобу All Purpose Cleaner Plus, 945 мл Ємність пластикова Meguiar's D20103 для засобу All Purpose Cleaner Plus, 945 мл Ємність пластикова Meguiar's D20103 для засобу All Purpose Cleaner Plus, 945 мл 171 грн
Хімічно стійкий розпилювач Meguiar's D110542 Chemical Resistant Sprayer Хімічно стійкий розпилювач Meguiar's D110542 Chemical Resistant Sprayer Хімічно стійкий розпилювач Meguiar's D110542 Chemical Resistant Sprayer 171 грн
Рушник мікрофібровий білий Meguiar's E101EU Ultimate Wipe Detailing Cloth, 40 х 40 см Рушник мікрофібровий білий Meguiar's E101EU  Ultimate Wipe Detailing Cloth, 40 х 40 см Рушник мікрофібровий білий Meguiar's E101EU Ultimate Wipe Detailing Cloth, 40 х 40 см 193 грн

химчистка салона и ковров киев

Відносно килимів, потрібно в першу чергу приділяти увагу скупченню піску в них, через дрібну фракції, пісок западає між волокнами і без спеціалізованих насадок на пилосос витягти весь не реально. Навіть спеціалізований інструмент не гарантує 100% результат, а лише максимально можливий.

Очищення килима починається з пилососа, далі зі спеціалізованою насадкою яка викидає частинки впали в волокна і в даному авто ми проходили 3 рази. Кожен раз отримували новий шар піску на його поверхні.

очистка ковров автомобиля

Універсальний засіб для чищення Meguiar's All Purpose Cleaner Plus TW - є незамінним засобом. Ідеально підходить для таких умов, де один простий розчин може бути використаний для широкого спектра чистячих потреб. Очищувач володіє низьким рівнем піноутворення і відмінно підходить для очищення килимів і оббивки. Після сушіння поверхні стають чистими, безпечними, пахнуть приємно, а волокна м'які без липкості.

Розведення: 4: 1 - Сильнодіючий; 10: 1 - Легке; 20: 1 - Концентрат для екстракторного машин з використанням холодної води; 64: 1 - Концентрат для екстракторного машин з використанням гарячої води.

Нами було розведено 64: 1.

химчистка с разборкой салона

застосування:
• Розбавити до рекомендованої консистенції і розпорошити на поверхню, що очищається.
• Дайте настоятися протягом 30-45 секунд, рекомендується пройтися щіткою по килиму і видаліть забруднення.
• Не давайте засобу висохнути на поверхні.

Поради: Для глибокого очищення з використанням екстрактора або інших спец. засобів, краще наносити універсальний очищувач безпосередньо на килим і оббивку, потім використовувати апарат для хімічної чистки.

Ми розділили скотчем 50/50, щоб показати результати до і після роботи в ручному режимі. А далі повна картина за допомогою роботи пилососа з парою і хімією.

Очистили всі пластикові вставки в підлозі з цвіллю і тому подібної органікою якої там не повинно бути. Результати помітні неозброєним поглядом =)

Висновок один: Будь ласка, доглядайте за салоном авто ретельно і вчасно - бережіть своє здоров'я!

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені