Головна Огляди Чистка кузова автомобіля від бітуму

Чистка кузова автомобіля від бітуму

20 липня 2021
Поділитися:
Чистка кузова автомобіля від бітуму

Поговоримо про те, як безпечно очистити кузов від бітуму. Для початку розберемося, що таке бітум і статистичні забруднення. Бітуми (від лат. Bitumen - гірська смола, нафта) - мінеральні комплекси (горючі органічні речовини), що складаються з вуглеводнів; утворилися з білкових і жирових речовин нижчих організмів. Існують в газовій фазі (земної газ), рідкої (нафта), твердої (озокерит, земна смола, асфальт).

битум на автомобиле

Головний біль більшості автомобілістів, особливо на авто білих і світлих кольорів. Частинки дорожнього бітуму та інші забруднення залипають на поверхні кузова і дуже помітні у вигляді точок або помутніння поверхні.

Як у випадку з мушкою, що не прибравши бітум відразу, можна пошкодувати в майбутньому. Відкладення грубішають, тверднуть, під'їдають лак і їх стає складніше прибрати.

как выглядит битум

Ручна мийка допоможе частково в разі свіжих відкладень. Бувають випадки, коли антібітум Пінний очищувач кузова від комах і смол Meguiar's G180515 Heavy Duty Bug & Tar Remover, 425 г Пінний очищувач кузова від комах і смол Meguiar's G180515 Heavy Duty Bug & Tar Remover, 425 г Пінний очищувач кузова від комах і смол Meguiar's G180515 Heavy Duty Bug & Tar Remover, 425 г 356 грн (ми спершу спробували видалити загряненія саме ним), знежирювач  Концентрат супер знежирювач для двигуна Meguiar's D10801 Detailer Super Degreaser, 3.78 л Концентрат супер знежирювач для двигуна Meguiar's D10801 Detailer Super Degreaser, 3.78 л Концентрат супер знежирювач для двигуна Meguiar's D10801 Detailer Super Degreaser, 3.78 л 1139 грн не в силах допомогти, а розчинники не безпечні.

Для подібних випадків придумали автоскраб Flexipads CMFIN, як простий і щадний метод впливу на покриття і синтетичну глину. У нашому випадку, коли бітум майже з заводу, ми зупинили вибір на синтетичній глині.

Глина буває 2-х типів жорсткості:
• м'яка Детейлінг глина абразивна Meguiar's C2100 Detailing Clay Agressive, 200 г Детейлінг глина абразивна Meguiar's C2100 Detailing Clay Agressive, 200 г Детейлінг глина абразивна Meguiar's C2100 Detailing Clay Agressive, 200 г 1863 грн — популярний тип жорсткості, застосовується на верхній частині кузова авто.
• агресивна  Детейлінг глина м'яка Meguiar's C2000 Detailing Clay Mild, 200 г Детейлінг глина м'яка Meguiar's C2000 Detailing Clay Mild, 200 г Детейлінг глина м'яка Meguiar's C2000 Detailing Clay Mild, 200 г 1566 грн  — менш популярна, але як жорсткий варіант використовується для нижньої частини кузова авто, так як швидко прибирає старі і тверді відкладення.

удаление битума с авто

Глина використовується в парі з лубрикантом  Інспекційний очищувач для видалення паст Meguiar's M3416 Professional Final Inspection, 473 мл Інспекційний очищувач для видалення паст Meguiar's M3416 Professional Final Inspection, 473 мл Інспекційний очищувач для видалення паст Meguiar's M3416 Professional Final Inspection, 473 мл 548 грн , засобом, який надає ковзання оброблюваній поверхні, без нього матеріал залипає і перестає працювати, залишає сліди абразивного впливу. Глиною бажано працювати на автомобілях перед поліруванням.

Не розуміючи наскільки м'який лак на авто економічніше і безпечніше варіант чистити поверхню автоскрабом, перед нанесенням наприклад захисних складів восків, полімерів. Для чого: піднімає блиск, зменшують витрати електроенергії і збільшують ККД захисних складів, залишає після себе чисту поверхню.

Читайте також

Використані засоби

Whatsapp Viber Telegram info@meguiars.com.ua Передзвоніть мені